Hakkımızda

Biz Kimiz

Alindair, bugünün dünyasını yüzyıllar öncesinin en doğal soğutma tekniğini uyarlayarak haklı bir gurur taşımaktadır. Alindair ile soğutma mekanlarda geçmiş, bugün ve geleceğin teknolojileri, konfor, verimlilik ve sağlıkla buluşmakta, dünün emanetini, geleceğe taşımaktadır.

2017 yılında açılışı yapılan yeni fabrikasıyla 15.000 m2 açık olan 10.000 m2 kapalı Denizli OGB,2500 M2 kapalı Gaziantep Organize Sanayi de faaliyet yürütmektedir.

Bu tesislerde Greenpad markası ile ısı değiştirici eşanjörler, Kabel markası ile evaporatif soğutucular ve fanlar, Alindair markası ile endüstriyel evaporatif soğutucular üretilmektedir.

Plastik enjeksiyon bölümü dahil toplam 8 profesyonel üretim hattı ile bayilerine kurumsal müşterilerine ve ihracata ürün tedarik etmektedir.

Toplam 40 çeşit ürün grubu ile 2020 cirosunun %35 ini ihracat ile gerçekleştirmiştir.

Şirketimizin temel politikası olan Türkiye de üretme çabası kuruluşumuzdan bu yana olumlu sonuç vermiş ve üretimimizin %70 i yerlileşmiştir.

Şirketimizin %100 taze hava %100 konfor olan temel sloganı sanayi kuruluşlarının serinletilmesi ve havalandırmasında, kafelerde restaurantlarda, düğün salonlarında, seralarda, evlerde karşılığını bulmuştur.

2019 sonrasında başlayan Covid 19 salgını, şirketimizin hedef ve politikalarının ne kadar doğru olduğunu kanıtlamıştır. Artık taza havalı soğutucular vazgeçilmez olacaktır.

Bu gerçek sektörümüzü büyütecek istijhdam ve karlılık artacaktır.Sektörlere özel dizayn edilmiş ürünlerimizle büyümeye devam eden şirketimiz kalitesiyle iç piyasada hakimiyetini ve dış pazarda alternatif üretim üssü pozisyonuyla gelecek 10 yıllarda azimle çalışmaya devam edecektir.

Bayi Girişi

Müşteri girişi yapabilmeniz için bayimiz ya da yetkili işletme olmalısınız